Trwają poszukiwania Mikołaja Błońskiego – mieszkańca Zwardonia

Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 31-letniego Mikołaja Błońskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany w dniu 26 stycznia br. około godz. 12.00 w Zwardoniu. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z żywiecką komendą policji pod nr tel. 33 867 22 55 lub z najbliższą jednostką policji pod nr alarmowym 112.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 30-35 lat, wzrost 176 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie kręcone jasny blond, twarz okrągła, cera jasna. W chwili zaginięcia ubrany był w czarny płaszcz, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego, buty trapery koloru czarnego, szarą czapkę zimową i szaro czarny szalik we wzory.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod nr tel. 33 867 22 55 lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

Źródło: KPP Żywiec

Post Author: Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *