Poszukiwany sprawca potrącenia 47-latka w Milówce

Policjanci z wydziału kryminalnego żywieckiej komendy policji ustalają okoliczności odnalezienia 47-letniego mieszkańca Milówki. Mężczyzna, w stanie ciężkim, został znaleziony 7 kwietnia około godz. 21.00 w Milówce na ul. Targowej. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat okoliczności, w jakich 47-latek doznał obrażeń ciała, proszone są o kontakt w Komendą Powiatową Policji w Żywcu.

W dniu 7 kwietnia br. około godz. 21.00 dyżurny żywieckiej komendy otrzymał informację, że na drodze w Milówce leży mężczyzna. Na wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak wynika z ich ustaleń, mężczyzną tym był 47-letni mieszkaniec Milówki. Mężczyzna leżał na jezdni wraz z rowerem, w Milówce na ul. Targowej, około 10 metrów za mostem na rzecze Sole w kierunku Nieledwii. Posiadał liczne obrażenia i w stanie ciężkim trafił do żywieckiego szpitala.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat okoliczności, w jakich 47-latek doznał obrażeń ciała, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 33 867 22 80 lub 33 867 22 55 lub też z najbliższą jednostką policji pod numerem 997.

Zdjęcie jest zdjęciem poglądowym!

pomoc merytoryczna: asp.szt. mgr  Mirosława Piątek

Post Author: Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *