Poszukiwania zaginionego Kazimierza Oleksy

Mężczyzna wczoraj rano przyjechał na grzyby w rejon Zwardonia i Glinki do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z żywiecką komendą policji pod nr tel. 33 867 22 55 lub z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej, można też kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod nr alarmowym 112.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 80 lat, wzrost 168 cm, otyłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe, oczy brązowe.

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę z kołnierzykiem o kraciastym kolorowym wzorze, spodnie dresowe koloru ciemnoszarego, buty skórzane koloru brązowego nad kostkę, miał przy sobie mały plecak szmaciany koloru zielonego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod nr tel. 33 867 22 55 lub z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej, można też kontaktować się z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

Post Author: Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *