Podsumowanie weekendu na drogach powiatu żywieckiego

Podsumowanie zacznijmy od dnia 17 czerwca. Około 13:13 w Przyborowie, nieznany kierowca prowadząc samochód osoby marki Audi A4, jadąc w kierunku Jeleśni, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn uderzył w prawą a następnie lewą barierę energochłonną mostu nad rzeką Koszarawa. Następnie oddalił się w rejon masywu leśnego gdzie porzucił pojazd i oddalił się w nieznanym kierunku. Policjanci w tej sprawie wykonują czynności wyjaśniające i dążące do zatrzymania sprawcy.

Około 13:45 w Żywcu na ul. Wesołej doszło do najechania na tył. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 23-letni mieszkaniec naszego powiatu, kierując Fordem Mondeo nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego najechał na tył Forda Mondeo, którym kierował 40-letni mieszkaniec naszego powiatu.

Tego samego dnia, około 15:25 na ul. Zakopiańskiej w Gilowicach doszło do zderzenia drogowego, 22-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierując Volvo V40, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym samym do zderzenia z Oplem po czym zjechał do przydrożnego rowu.

W niedzielę około 10:40 na ul. Dworcowej w Żywcu doszło do czołówki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 28-letnia mieszkanka naszego powiatu, kierując samochodem marki Daewoo Matiz doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym Mercedesem Sprinterem, którym podróżował mieszkaniec Jordanowa.

Wróćmy jeszcze na chwilę do wypadku w Rajczy, niestety 19-latek po wielogodzinnej batalii o życie i pomimo starań lekarzy, zmarł dzisiaj
w wyniku odniesionych obrażeń. Przypomnijmy, że do wypadku doszło w piątek późnym wieczorem. Informowaliśmy was o tym zdarzeniu TUTAJ.zdjęcia: Artur, Juźwa, Sebastian
pomoc merytoryczna: asp. sztab. Mirosława Piątek

Post Author: Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *