Podsumowanie II Powiatowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej MDP w Łękawicy

W ubiegłą sobotę (tj. 17.03) na hali sportowej w Łękawicy odbył się II Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej MDP. W zawodach wzięło udział 7 drużyn, którzy rywalizowali ze sobą systemem „każdy z każdym”.

• MDP Kocierz Moszczanicki – V miejsce

Mecze obfitowały w bardzo dużą ilość bramek o czym mogą świadczyć wyniki. Niejednokrotnie dochodziło do ostrych starć, co świadczy o tym, że każdemu zależało na jak najlepszym wyniku. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z MDP Łękawica, która zdobyła pierwsze miejsce z ilością 18 punktów.

Kolejne miejsce na podium zdobyła drużyna MDP Kocoń, która wywalczyła 10 punktów. Miejsce na podium zamknęła drużyna  MDP Rycerka Górna z 10 punktami na koncie.

Oprócz klasyfikacji drużyn przeprowadzona została również klasyfikacja strzelców, w której zwyciężył Kacper Sikora (MDP Nieledwia), najlepszym piłkarzem został Michał Rodak (MDP Łękawica) a najlepszym bramkarzem Patryk Raczek (MDP Sienna)

Organizator turnieju nagrodził wszystkie drużyny dyplomami, pucharami oraz piłkami nożnymi. Najlepszy strzelec, zawodnik oraz bramkarz otrzymali statuetki. Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gorący poczęstunek!