Niespokojny dzień na drogach Żywiecczyzny

Wszystkie zdarzenia miały miejsce w piątek po południu. Do pierwszego z nich doszło w Rajczy, nieopodal stacji PKP, gdzie to około 14:00 kierująca Hyundaiem nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył skręcającego w lewo Renault Mastera. Na szczęście obyło się bez os. poszkodowanych, a nieuważna kierująca została ukarana mandatem karnym.

Kolejne zdarzenie to Milówka i ul. Grunwaldzka. Tam około 15:15, kierująca Seatem 37-latka, najprawdpodobniej straciła panowanie nad pojazdem, co skutkowało zjechaniem na pobocze i uderzeniem w słup energetyczny. Kobieta była trzeźwa i posiadała uprawnienia – z racji odniesionych obrażeń, kobieta została zabrana do szpitala.

Do niewątpliwie najgroźniejszego zdarzenia doszło kwadrans przed 18:00 w Cięcinie na ul. Turystycznej.
Jak wstępnie ustalili policjanci, kobieta wycofując ze swojej posesji Fiatem Seicento, najechała na nasyp w wyniku czego przewróciła pojazd na dach. Kierująca była trzeźwa i posiadała uprawnienia, jednak odniosła obrażenia i została zabrana do szpitala. Całe zdarzenie skończyło się niegroźnymi obrażeniami i pouczeniem od mundurowych.

Wszystkie podane we wpisie informacje, to wstępne ustalenia policjantów.
Foto: Anonim, Mateusz
Pomoc merytoryczna: asp. sztab. Mirosława Piątek

Post Author: Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *