Kolizja z udziałem 3 pojazdów na Browarnej, nietrzeźwy kierujący w Glince, kolizja busa z osobówką

W środę około 12:30 w Glince, kierujący samochodem VW Golf, 62-latek zamieszkujący nasz powiat, nie dostosował prędkości do panujących warunków na jezdni w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i uszkodził pojazd. Mężczyzna z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala powiatowego w Żywcu. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić kierowca był nietrzeźwy- pobrano mu krew w celu badania na zawartość alkoholu.

Kolejne zdarzenie to 14:00 i ul. Browarna w Żywcu, tutaj kierujący z Wałbrzycha, jadąc dostawczym Renault Master nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu i niestety uderzył w tył kierowanego przez 20-latkę Fiata Seicento, która siłą odrzutu najechała na tył Seata Leona, którym kierował 30-letni mieszkaniec Żywca.

Dzisiaj około 10:15 na ul. Wesołej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem BUS’a. Jak się okazało BUS najechał na tył Volkswagena Polo.
Na miejsce zadysponowano 3 zastępy z JRG Żywiec (ze względu na ryzyko wypadku masowego) ambulans ZZOZ Żywiec i patrol WRD z Żywca.
Kierująca 20-latka z VW została przewieziona do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi jej życiu.

Wszystkie informacje podane w artykule to wstępne ustalenia żywieckich policjantów, przyczyny ww. zdarzeń wyjaśni prowadzone postępowanie.

Pomoc merytoryczna: asp. sztab. Mirosława Piątek
Zdj. Bartłomiej

 

Post Author: Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *