Kolejne poszukiwania… tym razem mieszkańca Kamesznicy

Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 39-letniego Edwarda Soliszewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany w dniu 25 stycznia br. około godz. 14.00 w Kamesznicy. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z żywiecką komendą policji pod nr tel. 33 867 22 55 lub z najbliższą jednostką policji pod nr alarmowym 112.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 39-40 lat, wzrost 176 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie blond, z widocznymi zakolami. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru ciemny popiel, spodnie koloru granatowego, niebieską czapkę, buty czarne wiązane, miał przy sobie plecak koloru granatowo-niebieskiego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod nr tel. 33 867 22 55 lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

Źródło: KPP Żywiec

Post Author: Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *