Dziecko w szpitalu, motocyklista bez uprawnień, pijany pieszy

Do pierwszego zdarzenia w dniu wczorajszym doszło około 17:15 w Twardorzeczce nieopodal szkoły. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 38-letnia mieszkanka naszego powiatu, kierując VW Lupo, utraciła panowanie nad samochodem, zjechała na lewe pobocze drogi po czym uderzyła w betonowy przepust a następnie w ogrodzenie posesji.

Na miejsce zadysponowano OSP Ostre, sekcję techniczną z JRG Żywiec jak również ambulanse i WRD z KPP w Żywcu. W wyniku tego zdarzenia, obrażeń ciała doznała 10-letnia pasażerka Volkswagena i została przewieziona do szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Do kolejnego zdarzenia doszło podczas finału „Dni Morza” w Międzybrodziu Bialskim, około 21:50 na placu św. Ambrożego, kierująca samochodem Skoda Octavia, 37-letnia mieszkanka naszego powiatu, skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Kawasaki 25-latkowi.

Doprowadziła ona do zderzenia z motocyklistą, który z niegroźnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala powiatowego w Żywcu. Co ciekawe, motocyklista poruszał się pojazdem nie posiadając odpowiednich uprawnień.

Do ostatniego zdarzenia tego dnia, doszło w Jeleśni przy ul. Jana Kazimierza około 22:15. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 37-latek znajdując się pod znacznym wpływem alkoholu (blisko 2 promile), wtargnął na jezdnię pod prawidłowo jadącego VV Polo, którym kierowała 23-letnia mieszkanka naszego powiatu. Kierująca w przeciwieństwie do pieszego była trzeźwa, mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala


Zdjęcia: OSP Ostre, Dawid
Pom. merytoryczna: asp. sztab. Mirosława Piątek

Post Author: Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *