Działania żywieckiej Policji i Straży Miejskiej w celu poprawienia bezpieczeństw pieszych

Żywieccy policjanci wspólnie ze Strażą Miejską z Żywca prowadzili działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. W rejonach przejść dla pieszych, mundurowi rozdawali mieszkańcom odblaskowe opaski, podkreślając jak ważne dla bezpieczeństwa jest ich noszenie, szczególnie teraz w okresie zimowym. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców Żywca.

Okres zimowy to czas, który od wszystkich uczestników ruchu drogowego wymaga szczególnej uwagi i ostrożności. Przede wszystkim w tym okresie przypominamy pieszym o konieczności używania elementów odblaskowych. W ramach dzisiejszej akcji „NURD” żywieccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej z Żywca rozdawali pieszym odblaskowe opaski.

Mundurowych można było spotkać w rejonie najbardziej uczęszczanych przejść dla pieszych, bowiem właśnie tam dochodzi do potrąceń. Mundurowi rozdając odblaskowe elementy każdorazowo podkreślali, jak ważne dla ochrony życia i zdrowia, jest ich noszenie. Działania spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców Żywca, którzy zwracali uwagę konieczność i potrzebę przeprowadzania tego typu akcji.

źródło: zywiec.slaska.policja.gov.pl

Post Author: Michal

1 thought on “Działania żywieckiej Policji i Straży Miejskiej w celu poprawienia bezpieczeństw pieszych

    olo

    (17 stycznia 2018 - 18:51)

    Co nieroby od szlagora maja do działania z psami ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *