Pomagają od ponad 20-lat, nie boją się wyzwań, a pomoc drogowa to dla nich nie tylko praca

Firma AKRA2 z siedzibą w Bielsku-Białej istnieje na rynku już od ponad 23 lat.
Oferuje ona szeroki zakres usług w zakresie autoholowania i pomocy drogowej. Tak długa działalność pozwoliła pracownikom jak i samej firmie zdobyć duży bagaż doświadczenia, które w połączeniu z ciągłym rozwojem, sprawia, że Akra2 to lider naszego regionu.
Kompleksowo wyposażony i nowoczesny park maszynowy, w którym znajdziemy nie tylko znane wszędzie lawety, ale i holowniki z płytami czy ciężki holownik ratownictwa drogowego na podwoziu Iveco Trakker, sprawia że firma jest wszechstronna i podejmie się niemal każdego zlecenia.

Akra2 współpracuje również z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi oraz serwisami samochodowymi w zakresie Moto-Assistance, a liczne certyfikaty, oraz wszystkie, niezbędne licencje do prowadzenia tego typu działalności i odpowiednie ubezpieczenia, sprawiają, że firmie zaufały już tysiące zadowolonych klientów.

W naszym powiecie kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych zajmuje się Krzysztof Fijak. Jeżeli miałeś/miałaś kolizję i jesteś poszkodowany/poszkodowana? Napisz lub zadzwoń – 518 788 487. Panowie pomogą Ci przy likwidacji szkody i zajmie się sprawą od A do Z, oferując przy tym darmowy samochód zastępczy na cały okres trwania sprawy. Jeżeli posiadasz AutoCasco, a Twój pojazd został uszkodzony, a Ty decydujesz się na naprawę szkody z AC, Krzysztof również z chęcią pomoże w tej sprawie.

Post Author: Michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *